Z002715
Použité
Obehová minca nominálnej hodnoty 10 groszy z roku 1923.
Pozor: Posledný kus na sklade!
Termín dostupnosti:

1923 (w) - 10 groszy, nemecká okupácia, Poľsko
Obehová minca nominálnej hodnoty 10 groszy z roku 1923.
Príjemca :
* Povinné polia
alebo Zrušiť
| štátne zriadenie | Poľsko |
| nominálna hodnota | 10 g |
| rok | 1923 |
| mincovňa | Warsaw |
| materiál | Zn |
| hmotnosť | 2 g |
| priemer | 17,6 mm |
| poznámka | Poľsko - Poland, nemecká okupácia - WWII german occupation |
Obehová minca nominálnej hodnoty 10 groszy z roku 1923. Minca platila na území Poľska.