Z002734
Použité
Obehová minca nominálnej hodnoty 10 groszy z roku 1961.
Pozor: Posledný kus na sklade!
Termín dostupnosti:

1961 MW - 10 groszy, Poľsko
Obehová minca nominálnej hodnoty 10 groszy z roku 1961.
Príjemca :
* Povinné polia
alebo Zrušiť
| štátne zriadenie | Poľsko |
| nominálna hodnota | 10 g |
| rok | 1961 |
| mincovňa | Warsaw |
| materiál | Al |
| hmotnosť | 0,7 g |
| priemer | 17,6 mm |
| poznámka | Poľsko - Poland |
Obehová minca nominálnej hodnoty 10 groszy z roku 1961. Minca platila na území Poľska.