Z002760
Použité
Obehová minca nominálnej hodnoty 20 groszy z roku 1969.
Pozor: Posledný kus na sklade!
Termín dostupnosti:

1969 MW - 20 groszy, Poľsko
Obehová minca nominálnej hodnoty 20 groszy z roku 1969.
Príjemca :
* Povinné polia
alebo Zrušiť
| štátne zriadenie | Poľsko |
| nominálna hodnota | 20 g |
| rok | 1969 |
| mincovňa | Warsaw |
| materiál | Al |
| hmotnosť | 1 g |
| priemer | 20 mm |
| poznámka | Poľsko - Poland |
Obehová minca nominálnej hodnoty 20 groszy z roku 1969. Minca platila na území Poľska.