Z002281
Použité
Pamätná strieborná minca nominálnej hodnoty 5 koruna z roku 1908.
Pozor: Posledný kus na sklade!
Termín dostupnosti:

1848 - 1908 b.z. - pamätná 5 koruna, František Jozef I. 1848 - 1916
Pamätná strieborná minca nominálnej hodnoty 5 koruna z roku 1908.
Príjemca :
* Povinné polia
alebo Zrušiť
| štátne zriadenie | Rakúsko - Uhorsko |
| nominálna hodnota | 5 K |
| rok | 1908 |
| mincovňa | bez značky (Viedeň) |
| materiál | Ag |
| rýdzosť | 900 / 1000 |
| hmotnosť | 24 g |
| priemer | 36 mm |
| autor | F. Marschall, R. Neuberger, S. Schwartz |
| počet kusov | 3942000 |
| poznámka | vyrazená k 60. výročiu vlády Františka Jozefa I. |
Pamätná strieborná minca nominálnej hodnoty 5 koruna z roku 1908. Autorom je F. Marschall, R. Neuberger a S Schwartz. Minca platila v období Rakúsko - Uhorska počas panovania Františka Jozefa I. 1848 - 1916.